کلیپ کودکی رونالدو :گلهای بازی هاجام جهانی

نویسنده : محمد سه شنبه 27 خرداد 1393 07:49 ب.ظ  •   آخرین ویرایش: - -

پازل خانه «علی کوچولو» چند قطعه دیگر می‌خواهد

نویسنده : محمد چهارشنبه 21 خرداد 1393 04:13 ب.ظ  •    ارسال شده در: گریه های ما

پازل خانه «علی کوچولو» چند قطعه دیگر می‌خواهد

خراسان گزارش داد:

 ساخت خانه «علی کوچولو» که به همت خیران آغاز شد، این روزها منتظر یک مدد دیگر است تا نشیمن شود.

بی گمان مخاطبان مهربان روزنامه قدس قصه «علی کوچولو» را به یاد دارند، کودکی که با یک عارضه مادرزادی از ناحیه پا به دنیا آمده است و هر چند در 3 سال اول عمر کفش مخصوص داشته، اما وقتی کفشهایش کوچک می‌شود خانواده او توان خرید کفش 100 هزار تومانی را نداشته و او چند سال را بدون کفش مخصوص سپری می‌کند و در نهایت عارضه پاهایش شدیدتر می‌شود.
 
البته وقتی قصه زندگی این خانواده و کودک معلولشان در روزنامه چاپ شد تماسهای بی‌شمار سرشار از مهر و عاطفه با روزنامه گرفته شد و نتیجه آن در گام نخست انجام اولین مرحله جراحی بر روی پاهای «علی کوچولو» بود، اما خانه در حال ویران شدن این خانواده وضعیت اسفبارتری از پاهای «علی» داشت، به گونه‌ای که سقف چوبی و قدیمی بخشی از این اتاق بزرگ فاصله‌ای کمتر از 2 متر با کف اتاق داشت و هر لحظه امکان آوار آن وجود داشت.
با دیدن این وضعیت برآن شدیم سقفی امن برای علی کوچولو و دو خواهرش که با پدر و مادر از کارافتاده‌شان زندگی می‌کنند بسازیم و این اتفاق جز با همت شما گرامیان مهربان محقق نمی‌شد از سوی دیگر کمیته امداد امام خمینی(ره) شیروان نیز همکاری‌های لازم را به عمل آورد و داستان ساختن خانه‌ای مستحکم برای این خانواده کلید خورد.
 
اما همگان بر هزینه بالای ساخت و ساز واقفیم و موجودی قلک نوعدوستی ما هم اواخر سال گذشته تمام شد و مطلبی را چاپ کردیم و استمدادی دوباره خواستیم که طبق روال همیشه شماری از قلبهای مهربان تپید و دعوت ما را لبیک گفتند و در این میان رئیس هیأت مدیره و همچنین مدیر عامل مؤسسه مالی و اعتباری میزان هم لطف ویژه‌ای به این خانواده کرده و در این اقدام شیرین سهم قابل توجهی داشتند.
 
خلاصه اینکه پازل خانه «علی کوچولو» چند قطعه بیشتر تا تکمیل شدن ندارد و باز ما مانده‌ایم و قلکی که خالی شده و منتظر صداهای مهربانی هستیم که به یمن اعیاد شعبانیه و روزهای مبارک پیش رو با شماره تلفن 09153202261 یا 7628208- 0511 تماس گرفته و در تکمیل این خانه سهیم شوند.


آخرین ویرایش: - -

مهریه وقیحانه عروس 50 ساله سوری

نویسنده : محمد چهارشنبه 21 خرداد 1393 04:12 ب.ظ  •    ارسال شده در: مطالب جالب

مهریه وقیحانه عروس 50 ساله سوری

رسانه های اردن، خبر ازدواج عجیب دو تن از حامیان تروریست های سوری در اردن را منتشر کردند.

به گزارش شبکه العالم، در این مراسم که در جمع شماری از مخالفین سوری در پایتخت اردن برگزار شد، عروس که دهه ششم از عمر خود را می گذراند، با اعلام مهریه خود، حاضران در مراسم را به شگفت آورد.
 
او که "عمشه فواعره" نام دارد، تنها با این شرط حاضر شد به عقد "ابراهیم رملات" در آید که دامادِ تروریست، سر 15 سرباز سوری را به عنوان "پیش پرداخت" مهریه؛ و سر 50 سرباز دیگر را به عنوان باقیمانده مهریه در آینده دریافت کند!
 
داماد پیر هم این شرط را پذیرفت و شماری از حاضران در مراسم نیز پای سند ازدواج خونین را به عنوان "شاهد" امضا کردند.
 
 

کد خبر:192199 -آخرین ویرایش: - -

توهین و حمله به نهاد روحانیت و حوزه‏‌های علمیه توسط حامیان دولت ادامه دارد/ از تخفیف منبر و متوهم خواندن علما تا هتاکی به برجستگان حوزه از جمله آیت‌الله مصباح

نویسنده : محمد چهارشنبه 21 خرداد 1393 04:11 ب.ظ  •    ارسال شده در: گریه های ما

نگاهی به پشت پرده تقابل جوی جریان حامی دولت با روحانیت و حوزه های علمیه/
توهین و حمله به نهاد روحانیت و حوزه‏‌های علمیه توسط حامیان دولت ادامه دارد/ از تخفیف منبر و متوهم خواندن علما تا هتاکی به برجستگان حوزه از جمله آیت‌الله مصباح

گروه سیاسی – رجانیوز:انتشار برخی اظهارات جنجالی و حاشیه‌ساز مسئولان در قبال علما، روحانیت، منبر و .. با واکنش جدی و گسترده علما و اندیشمندان دینی و انقلابی روبرو شده است و مراجع تقلید و علما از مسئولین ها خواستند تا از اظهاراتی که در راستای تخصص آنها نیست، به ویژه در حوزه مسائل دینی خودداری کنند؛ تذکری که د ماه های اخیر بارها و بارها تکرار شد.

به گزارش رجانیوز، اظهارات توهین آمیز درباره مردم، زیر سوال بردن احکام مسلم شرع مقدس اسلام، حمایت از ماهواره و شبکه‌های اجتماعی مخرب فضای فرهنگی، همراهی با افرادی که با نام هنر اقدام به انتشار مطالب مسموم در جامعه می‌کردند و مسائلی از این دست، بخش عمده نگرانی علما و مراجع را تشکیل می‌داد.

با این حال و از همان ابتدا، دولتی‌ها و رسانه‌های نزدیک به آنان ترجیح دادند تا به جای استفاده از تذکرات و تلاش برای رفع دغدغه‌های دینی و مقدس علما و مراجع، به تقابل با آنان به پردازند و حتی برخی رسانه‌ها در این زمینه پا را از حد خود نیز فراتر گذاشته اند و در روزهای اخیر پروژه هتک حرمت علمای برجسته حوزه علمیه را در دستور کار قرار داده اند.

علامه مصباح یزدی یکی از چهره‌های شاخص علمی حوزه و از چهره‌های سرشناس انقلابی است که در ماه‌های گذشته به طور جدی مورد حمله رسانه‌ای حامیان دولت یازدهم قرار گرفته و حتی از سوی مقامات ارشد دولت هم با عتاب مواجه شده است. علت این امر هم تذکرات صریح و بدون تعارف ایشان به دولت و رئیس‌جمهور در زمینه اظهارنظرهای عجیب و حاشیه‌برانگیز آنها درباره مسائل دینی و انقلابی است.

آیت‌الله مصباح چندی پیش در اظهاراتی، به انتقاد از سخنان مقامات دولتی در توهین به دغدغه و نگرانی فرهنگی علما و مراجع پرداخت و گفت: «برخی از افراد عمامه به سر که دارای مسئولیت هستند، در واکنش به اجتماع مردم در خصوص بدحجابی و نگرانی علما از وضع دین و فرهنگ و تجمع روحانیت در فیضیه، آن‌ها را کسانی معرفی می‌کنند که اسلام را نشناخته‌اند و آن‌ها را متهم به توهم می‌کنند. باید از وی پرسید مگر خود تو دینت را از کجا یاد گرفته‌ای؛ از فیضیه یا از انگلستان؟»

ایشان با اشاره به هشدار امام(ره) در خصوص نفوذ نامحرمان، اظهار داشت: «برخی مسئولین به گونه‌ای رفتار می‌کنند که زمینه عملی شدن این هشدار امام(ره) را فراهم کنند. جدایی دین از سیاست و بیان این مطلب که دین وظیفه روحانیت است، نه دولت، همان شعار جبهه ملی است که متأسفانه امروز از سوی برخی مسئولین عمامه به سر مطرح می‌شود.»

عضو خبرگان رهبری افزود: «این‌که عده‌ای بگویند دولت وظیفه‌ای برای دین مردم ندارد، بلکه وظیفه دولت فقط برداشتن تحریم‌ها و آن هم نه با مقاومت، بلکه از راه دیپلماسی است، بر خلاف خط امام(ره) است. مگر امام(ره) برای تحریم و اقتصاد قیام کرد؟ مگر این همه شهید برای شکم و تحریم جان خود را فدا کردند؟ مگر نه این است که همه شهدا در وصیت نامه هایشان، اسلام و پیروی از امام(ره) را گوشزد کرده‌اند؟»

اما این سخنان، بهانه ای شد تا چهره‌ها و رسانه‌های نزدیک به دولت پروژه هتک حرمت این عالم برجسته انقلابی را در دستور کار خود قرار دهند. ریشه اینگونه حملات هتاکانه به علامه مصباح را باید در سلسله توهین‌های جریان اصلاحات به ایشان در دوره ریاست جمهوری سیدمحمد خاتمی دانست؛ دورانی که این عالم بزرگ یک تنه در برابر انحرافات فکری و اعتقادی جریان حاکم بر دولت ایستاده بودند و شدیدترین حملات و توهین‌ها را متحمل شدند.

اکنون نیز به نظر می‌رسد با توجه به سخنان انقلابی و صریح علامه مصباح از رویکردهای فرهنگی و اعتقادی دولت که با اشاره به سخنان مقامات ارشد دولت صورت گرفته، رسانه‌های نزدیک به این طیف مجددا توپخانه حمله به آیت‌الله مصباح را فعال کرده‌اند و در این زمینه هماهنگی کامل میان آنان وجود دارد. این مساله را با نگاهی به روند یکپارچه این رسانه‌ها در حمله به شخصیت علمی و ارزشی علامه مصباح در روزهای اخیر به بهانه سخنان انتقادی ایشان از دولت، به خوبی می‌توان اثبات کرد. 

روند توهین به نهاد روحانیت و حوزه‎های علمیه که بصورت همزمان از سوی مسئولین و رسانه های حامی دولت در دستور کار قرار گرفته است، روندی نیست که زیاد دوام بیاورد و بهتر است پیش از آنکه واکنش ها متناسب با این گونه رفتارها شکل گرفته به ظهور برسد، استراتژی برخی جریانات در تقابل جویی با نهاد مقدس روحانیت تغییر کند، چرا که این تجربه شکست خورده پیش از این برای طراحانشان هزینه های زیاد در حد حذف از چارچوب سیاسی کشور را به دنبال داشته است.

مطلب مرتبط:

کسانی که نگرانی علما و تجمع روحانیون در فیضیه را به توهم متهم می کنند دینشان را از فیضیه گرفته اند یا انگلیس؟/ با تعارف های توخالی و نام بردن از مقام معظم رهبری نمی توانند مردم را فریب دهندآخرین ویرایش: - -

پیروزی انقلاب اسلامی نمونه‌ای اطمینان بخش برای تحقق وعده بزرگ ظهور امام زمان(عج) است

نویسنده : محمد چهارشنبه 21 خرداد 1393 04:11 ب.ظ  •    ارسال شده در: گریه های ما

رهبرانقلاب در بازدید از نمایشگاه تولیدات پژوهشی مؤسسه دارالحدیث؛
پیروزی انقلاب اسلامی نمونه‌ای اطمینان بخش برای تحقق وعده بزرگ ظهور امام زمان(عج) است

گروه سیاسی - رجانیوز: در آستانه خجسته سالروز ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز (چهارشنبه) از نمایشگاه مجموعه تولیدات علمی و پژوهشی مؤسسه دارالحدیث بازدید کردند. در جریان این بازدید، دانشنامه امام مهدی (عج) که به همت این مؤسسه تهیه شده است، ارائه شد.

به گزارش رجانیوز، رهبر انقلاب اسلامی بعد از این بازدید، در جمع اساتید، محققان، مسئولان و کارکنان مؤسسه دارالحدیث و پژوهشگاه قرآن و حدیث، ضمن تشکر صمیمانه از تدوین دانشنامه امام مهدی (عج)، آن را نمونه برجسته ای از شناسایی خلاءها و مسئله یابی درست، و هدیه ای ارزشمند به جامعه اسلامی و جامعه علمی، در آستانه عید بزرگ نیمه شعبان، خواندند و افزودند: موضوع مهدویت و ظهور امام زمان (عج) وعده قطعی الهی است که محقق شدن وعده هایی که در طول تاریخ، به بشریت، داده شده، در واقع نوعی اطمینان بخشی به انسانها است که آن وعده بزرگ نیز حتماً محقق خواهد شد.
 
 
ایشان پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تحقق یکی از همان وعده های اطمینان بخش به بشریت دانستند و گفتند: چه کسی تصور می کرد که در این منطقه بسیار حساس و در این کشور بسیار مهم و در جایی که یک رژیم مورد حمایت کامل قدرتهای بین المللی حضور داشت، انقلابی براساس دین و فقه و شریعت به پیروزی برسد.
 
رهبر انقلاب اسلامی در همین خصوص به یک نمونه قرآنی نیز اشاره کردند و افزودند: در قرآن کریم هنگامی که داستان کودکی حضرت موسی (ع) نقل می شود، خداوند دو وعده به مادر آن حضرت می دهد . اول بازگرداندن آن کودکی که به دریا انداخته شده است و دوم رسیدن حضرت موسی (ع) به مقام پیامبری .
 
حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان کردند: تحقق وعده اول از جانب خداوند متعال، در مدت کوتاهی، در واقع اطمینان بخشی برای وعده دوم بود که در سالهای بعد محقق شد.
 
ایشان با اشاره به اینکه اعتقاد به امام زمان (عج) و سرانجامِ حرکت کاروان بشریت در این دنیا، یکی از بخشهای مهم جهان بینی ادیان الهی است، افزودند: همه ادیان الهی معتقدند که کاروان بشریت در پایان راه، به یک منزلگاه مطلوب و دلگشا و دلنشینی خواهد رسید که مهمترین ویژگی آن عدالت است.
 
ایشان گفتند: کاروان بشریت از ابتدای خلقت، در حال عبور از پیچ و خم های دشوار، خارزارها و لجنزارها است تا به یک مسیر هموار و باز برسد که این مسیر هموار، همان دوران ظهور حضرت مهدی (عج) است.
 
رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه تحقق شرایط مطلوب در دوران امام زمان (عج) بصورت دفعی نخواهد بود، خاطرنشان کردند: در آن دوران نیز تنازع میان خیر و شر در طبیعت بشر ادامه خواهد داشت و در کنار افراد خوب، افراد بد نیز خواهند بود اما شرایط آن دوران به گونه ای است که زمینه خوب شدن انسانها و تحقق عدالت بسیار فراهم است.
 
حضرت آیت الله خامنه ای، پایان راه کاروان بشریت را بسیار امیدبخش خواندند و تأکید کردند: انتظار فرج، انتظاری امیدبخش و نیروبخش است و روحیه انتظار یکی از بزرگترین دریچه های فرج برای جامعه اسلامی است.
 
ایشان در پایان از زحمات و تلاشهای حجت الاسلام و المسلمین ری شهری و اساتید و محققان مؤسسه دار الحدیث در تهیه دانشنامه امام مهدی (عج) قدردانی کردند.
 
پیش از سخنان رهبر انقلاب، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدی ری شهری رییس موسسه علمی فرهنگی دارالحدیث در گزارشی با اشاره به رونمایی از دانشنامه امام مهدی (عج) در آستانه ولادت آن حضرت، اعتبارسنجی مضاعف منابع، استناد گسترده به منابع شیعه و سنی، نقد و ارزیابی دلایل غیرنقلی مهدویت، جامعیت و گزیده‌نگاری، برخورداری از تبیین و تحلیل و همچنین نقد و بررسی دیدگاههای مختلف، تبیین عقاید دیگر ادیان درباره منجی، جمع بندی و تحلیل گزارش‌های متعارض، پاسخگویی به پرسش‌ها و شبهات و هشدار درباره خرافه گرایی را از مهمترین خصوصیات دانشنامه امام مهدی(عج) خواند.


آخرین ویرایش: - -

عکس: قتل عام مردم در سامرا

نویسنده : محمد سه شنبه 20 خرداد 1393 10:50 ب.ظ  •    ارسال شده در: گریه های ما

vعکس: قتل عام مردم در سامراآخرین ویرایش: سه شنبه 20 خرداد 1393 10:51 ب.ظ

یک بوسه+عکس

نویسنده : محمد پنجشنبه 8 خرداد 1393 09:24 ق.ظ  •    ارسال شده در: گریه های ما

واکنش مسیحیان به یک بوسه+عکس

العالم:انتشار عکسی از پاپ فرانسیس در حال بوسیدن دست خاخام صهیونیست، با اعتراض قابل توجه مسیحیان در شبکه‌های اجتماعی همراه شد.

با انتشار عکس پاپ فرانسیس در حال بوسه زدن بر دستان خاخام ارشد صهیونیستها، شمار قابل توجهی از مسیحیان ارتودکس و کاتولیک در شبکه های اجتماعی این اقدام پاپ را ناشایست توصیف کردند.
 


آخرین ویرایش: - -


 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو