هدیه بزرگ دولت محترم به مناسبت روز معلم به معلمان کرامی

نویسنده : محمد یکشنبه 28 اردیبهشت 1393 11:46 ق.ظ  •    ارسال شده در: گریه های ما

دولت محترم به مناسبت روز معلم و پاسداشت مقام والای معلم و با توجه به اینکه ........ برای رفاه مغلمان اقدامات زیر را انجام می دهد:
1-حذف پرداخت هرینه دندانپزشکی(200 هزار تومان تا سال قبل پرداخت می شد) از بیمه طلایی فرهتگیان .
2-حذف پرداخت هرینه عینک(50 هزار تومان تا سال قبل پرداخت می شد) از بیمه طلایی فرهتگیان .
3- تمدید کارت بیمه طلایی فرهنگیان و نا مشخص بودن عافبت بیمه طلایی فرهنگیان.
4-حذف پرداخت هزینه فیلم رادیولوژی از بیمه خدمات درمانی فرهنگیان   لازم به ذکر است  من امروز به درمانگاه فرهنگیان رفتم و مبلغ 60000 ریال هزینه عکس دندانپزشکی از من گرفته شد و به من فاکتور 30000 ریال داده شد و گفتند که هزینه فیلم رادیولوژی 30000 تومان است که فاکتور  آن هم داده نمی شود.
5-رفتم داروخانه مبلغ 240000 ریال از من گرفت درخالی که هزینه پرداخت شده از بیمه 9000 ریال بود  
0


آخرین ویرایش: یکشنبه 28 اردیبهشت 1393 12:09 ب.ظ

آدرس غلطی که با جمله «رهبری بر مذاکرات نظارت دارند» ارسال می‌شود/ رهبر انقلاب: در جزئیات مذاکرات مداخله نمی‎کنم

نویسنده : محمد یکشنبه 21 اردیبهشت 1393 01:52 ب.ظ  •    ارسال شده در: گریه های ما

آدرس غلطی که با جمله «رهبری بر مذاکرات نظارت دارند» ارسال می‌شود/ رهبر انقلاب: در جزئیات مذاکرات مداخله نمی‎کنم

گروه سیاسی- رجانیوز: نزدیک به 4 ماه از آغاز اجرای توافق ژنو می گذرد و همچنان هیچ تغییر قابل قابل توجهی در وضعیت اقتصاد داخلی بوجود نیامده است، طی روزهای آینده نیز مسئولان تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان برای توافق نهایی، مذاکرات خود با 1+5 را شروع خواهند کرد اما همچنان نه نخبگان و نه مردم از جزییات این توافق آگاه نیستند.

به گزارش رجانیوز، طی ماه های گذشته انتقادات فراوانی به عملکرد دستگاه دیپلماسی کشورمان وارد شده است، بسیاری از نخبگان و دلسوزان انقلاب با هشدارهای مکرر خود در این باره، از آینده مذاکرات ابراز نگرانی و دلواپسی کرده اند اما دولت در پاسخ به این انتقادات یا منتقدان را «بی سواد» خطاب کرده و یا اعلام داشته این مذاکرات زیر نظر رهبر معظم انقلاب و با هماهنگی کامل ایشان انجام می شود و از این رو جای انتقادی به عملکرد دیپلماتیک دولت در این عرصه وارد نیست.
 
این منطق اشتباه، اولین بار توسط برخی اعضای دولت از جمله علی خرم مشاور وزیر خارجه مطرح شد، زمانی که وی سه هفته بعد از توافق ژنو در جمع دانشجویان دانشگاه شیراز گفت: «تمام متن توافق نامه با رهبری هماهنگ شده بود و رهبری پیش از موافقت نامه آن را کاملا و کلمه به کلمه تایید کردند.»
 
این اظهارات در حالی از سوی مشاور ظریف بیان می شد که رهبر انقلاب تنها 4 روز قبل از توافق ژنو در جمع بسیجیان سراسر کشور در مصلی تهران، ضمن تاکید بر حمایت خود از «همه دولتها» گفتند در «جزییات مذاکرات» دخالتی ندارند:
 
«بنده اصرار دارم بر حمایت از مسئولانى كه اجراى كار برعهده‌شان است، از همه‌ى دولتها بنده حمایت میكنم، از مسئولان - مسئولان داخلى، مسئولان خارجى - حمایت میكنم و وظیفه‌ى ما است ... لذا اینها به كمك احتیاج دارند، من هم كمكشان میكنم، حمایتشان میكنم؛ این یك طرف قضیّه است كه قطعى است. از آن طرف اصرار دارم بر تثبیت حقوق ملّت ایران، از جمله مسئله ى حقوق هسته اى؛ اصرار داریم بر اینكه از حقوق ملّت ایران یك قدم عقب نشینى نباید بشود. ما البتّه در جزئیّات این مذاكرات مداخله نمیكنیم.»
 
با این حال و با گذشت چند ماه از اجرای توافق مبهم و جنجالی ژنو، باز هم این منطق غلط از سوی برخی چهره ها مطرح و بصورت گسترده در رسانه ها انعکاس پیدا کرده که ضمن انتساب عملکرد سیاست خارجی دولت به رهبر انقلاب، صراحتا مغایر با رویکرد رهبری در قبال پرونده هسته ای اظهار نظر کرده اند.
 
به عنوان مثال علاالدین بروجردی نیز همین منطق اشتباه را برای توجیه اشتباهات سیاست خارجی دولت روحانی تکرار کرد و بعد از وی محسن رضایی نیز اعلام کرد: «دلواپس مذاکرات هسته ای و حقوق ایران نیستیم، چون مذاکرات زیر نظر رهبری نظام به پیش می رود.»
 
 همزمان محمد باقر قالیباف پنج شنبه هفته گذشته در جمع روحانیون استان تهران، اداره پرونده هسته ای کشور را نیز بر عهده رهبر انقلاب دانست و گفت: «مقام معظم رهبری بر پرونده هسته‌ای نظارت دقیق و عمیق دارند و در حقیقت اداره کننده موضوع هستند.»
 
با این حال و علیرغم تاکید صریح رهبر انقلاب مبنی بر عدم دخالت در جزییات مذاکرات هسته ای، مشخص نیست رویکرد غلط انتساب اقدامات اشتباه دولت در عرصه سیاست خارجی به رهبر انقلاب، دقیقا با چه منطقی صورت می گیرد؟
 
 
 
مطلب مرتبط:
 


آخرین ویرایش: - -

نمونه سوالات امتحان نهایی گروه های متوسطه و رشته های فنی

نویسنده : محمد پنجشنبه 18 اردیبهشت 1393 07:41 ق.ظ  •    ارسال شده در: مطالب جالب فناوری های علمی

نمونه سوالات امتحان نهایی گروه های متوسطه و رشته های فنی

 

به منظور دسترسی هرچه سریع تر شما عزیزان به نمونه سوالات امتحان نهایی هماهنگ کشوری سوم متوسطه و گروه های فنی به همراه راهنمای تصحیح آن ها به اطلاع می‌رساند، مرکز یادگیری سایت تبیان سوالات و راهنمای تصحیح این رشته ها از این گروه ها  را در دسترس شما عزیزان قرار می دهد.

 

 

دانلود سۆال و راهنمای تصحیح امتحان نهایی سوم متوسطه رشته ریاضی

 

 

 

دانلود سۆال و راهنمای تصحیح امتحان نهایی سوم متوسطه رشته تجربی

 

 

 

دانلود سۆال و راهنمای تصحیح امتحان نهایی سوم متوسطه رشته معارف

 

 

 

دانلود سۆال و راهنمای تصحیح امتحان نهایی سوم متوسطه رشته انسانی

 

 

سوال و راهنمای تصحیح امتحانات نهایی رشته های مختلف  

 

 

سوال و راهنمای تصحیح امتحان نهایی رشته ساخت و تولید

 

 

 

سوال و راهنمای تصحیح امتحان نهایی رشته صنایع چوب و کاغذ

 

 

 

سوال و راهنمای تصحیح امتحان نهایی رشته مکانیک خودرو - صنایع فلزی

 

 

 

سوال و راهنمای تصحیح امتحان نهایی رشته صنایع نساجی

 

 

 

سوال و راهنمای تصحیح امتحان نهایی رشته صنایع شیمی

 

 

 

سوال و راهنمای تصحیح امتحان نهایی رشته سرامیکآخرین ویرایش: - -

جمعه دلواپسیم؛ هشدار به تکرار توافق ضعیف

نویسنده : محمد پنجشنبه 18 اردیبهشت 1393 07:39 ق.ظ  •   

جمعه دلواپسیم؛ هشدار به تکرار توافق ضعیف

 کمیته صیانت از منافع ایران طی بیانیه ای، جمعه این هفته را با توجه به اینکه آخرین جمعه قبل از آغاز مذاکرات توافق جامع می باشد را  «جمعه دلواپسیم؛ هشدار به تکرار توافق ضعیف» نامگذاری کرده و از سراسر نمازگزاران جمعه تهران و سایر شهرهای کشور خواست تا در این روز به منظور حفظ منافع ملی و دستاوردهای هسته ای و جلوگیری از تکرار توافق ضعیف به راهپیمایی پس از پایان نمازجمعه بپردازند. متن بیانیه کمیته صیانت از منافع ایران به شرح زیر است:

 
 
​بسم الله الرحمن الرحیم
 
الَّذینَ یَتَّخِذُونَ الْکافِرینَ أَوْلِیاءَ مِنْ دُونِ الْمُؤْمِنینَ أَیَبْتَغُونَ عِنْدَهُمُ الْعِزَّةَ فَإِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمیعاً  النساء : ۱۳۹
 
بر همه دغدغه مندان انقلاب اسلامی واضح و آشکار است که شرایط کنونی کشور بسیار حساس و تعیین کننده است. به واقع ایران اسلامی در یک مرحله تاریخی از حیات انقلاب اسلامی به سر می برد که اگر مردم و نخبگان در چنین شرایطی بی تفاوت باشند و به تعبیر رهبر انقلاب با حساسیت شرایط را رصد و تحلیل نکنند؛ شاید هیچ حجتی در برابر خداوند تبارک و تعالی برای سکوت و بی تفاوتی نسبت به ساده انگاری ها و خوش بینی های دولت کنونی در قبال رفتارهای زیاده خواهانه آمریکا نداشته باشند و نسل های آینده ی این کشور در مورد ایشان همان قضاوتی را داشته باشند که ما در قبال امضا کنندگان عهدنامه های گلستان و ترکمنچای داریم.
 
به راستی در شرایطی که دولت همانند مذاکرات گام نخست با پنهان کاری و مخفی نگه داشتن مذاکرات گام نهایی و بی اعتنایی نسبت به حق نمایندگان ملت در اطلاع از جزئیات مذاکرات در واقع عقل جمعی کشور را نادیده می گیرد؛ آیا نباید نسبت به امتیازدهی حداکثری و امتیازگیری حداقلی در مذاکرات گام نهایی آن چنان که در توافق ژنو انجام شد نگران و دلواپس بود؟
 
به راستی در شرایطی که دولت و رسانه های حامی دولت بلافاصله پس از امضای توافقنامه ژنو تا به امروز با افراطی و تندرو و کم سواد خطاب کردن منتقدین و ایجاد یک فضای مارپیچ سکوت و بالا بردن هزینه برای منتقدین در صدد ایجاد یک فضای خفقان نرم و ترور رسانه ای مخالفان برآمدند، آیا نباید نسبت به تکرار چنین وضعیتی در قبال یک توافق ضعیف دیگر نگران و دلواپس بود؟
 
با نظر به اینکه دولت در روزهای نخست پس از توافق ژنو، متاسفانه با وارونه نمایی واقعیت، سعی در القای یک پیروزی و دستاورد تاریخی داشت و حتی به اذعان مذاکره کننده ارشد هسته ای کشور با بزرگنمایی و اغراق در نامه به رهبری در باب به رسمیت شناختن حق غنی سازی نیز سعی در انحراف اذهان از متن توافق نمود، آیا نباید نسبت به تکرار این رفتار دولت در خصوص مذاکرات گام نهایی نگران و دلواپس بود؟
 
حقیقتا در شرایطی که علی رغم ادعاهای دولت راجع به آزادسازی درآمدهای نفتی و شکستن دیوار تحریم ها نتوانسته ایم حتی یک دلار از این درآمدها را برداشت کنیم و متاسفانه قیمت دلار در داخل نه تنها کاهش نیافته بلکه افزایش نیز می یابد، آیا نباید نسبت به فریب کاری و عدم صداقت آمریکایی ها و خوش بینی پایان ناپذیر دولت به ایشان در مذاکرات گام نهایی نگران و دلواپس بود؟
 
به واقع در شرایطی که علی رغم درخواست صریح شخص رئیس جمهور از اساتید دانشگاه برای دفاع از توافق ژنو هیچ شخصیت دانشگاهی حاضر به دفاع از متن توافق ژنو نشد و رئیس جمهور نیز در نشست اخیر با اساتید از عدم همراهی اساتید دانشگاه اعلام ناراحتی کرد، آیا نباید نسبت به غیر علمی و غیرکارشناسی بودن رفتارهای دولت و بدتر از آن جهل مرکب ایشان در تامین منافع ملی در مذاکرات گام نهایی و امضای یک توافق ضعیف دیگر نگران و دلواپس بود؟
 
بنابراین بدیهی است که همه دغدغه مندان و دلسوزان کشور از همه جریان های سیاسی می بایست با نگاهی واقع بینانه و انتقادی و به دور از آمال و آرزوها گام در مسیر صیانت از منافع ملت گذارند و با اعلام هشدار نسبت به امضای یک توافق ضعیف و نامتوازن دیگر از بر باد رفتن عزت و منافع ملت جلوگیری نمایند.
 
از این رو از همه نمازگزارن جمعه می خواهیم پس از نماز جمعه این هفته، در راهپیمایی اعتراضی «جمعه دلواپسیم؛ هشدار به تکرار توافق ضعیف» شرکت نموده و مطالبات و هشدارهای خود نسبت به تکرار یک توافق ضعیف در مذاکرات گام نهایی که در همین روزها در حال انجام است را اعلام نمایند.


آخرین ویرایش: - -

توهین روزنامه حامی دولت به مردم اصفهان

نویسنده : محمد چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 05:54 ق.ظ  •    ارسال شده در: گریه های ما

توهین روزنامه حامی دولت به مردم اصفهان

 به گزارش جهان، روزنامه اصلاح‌طلب آرمان که از آن به‌عنوان روزنامه خاندان هاشمی رفسنجانی یاد می‌شود، دیروز در صفحه دوم خود و در بخش «عکس‌نوشت» به بهانه مخالفت مردم اصفهان با دفن ریچارد فرای در این شهر، تلویحا اصفهانی ها را خسیس نامید.

این خبر که تیتر «خصلت اصفهانی مانع دفن فرای؟» بر بالای آن خودنمایی می‌کند، نوشت: وصیت کرده که در ایران آن هم در کنار زاینده‌رود به خاک سپرده شود که این دوستی او قابل ستایش است. شاید یکی از دوستانش در ایران یعنی محمود احمدی‌نژاد در این صورت بیشتر می‌تواند به او سر بزند و برایش دعای خیر کند البته تنها احمدی‌نژاد نیست که او را دوست دارد و بسیاری از مورخان و ایران‌شناسان هم به او احترام می‌گذارند.
 
آرمان سپس خطاب به مردم اصفهان در ادامه خبر خود نوشته است: اما برخی هم هستند که اصفهان را خیلی دوست دارند و تصور می‌کنند نباید فرای در اصفهان دفن شود. البته حساب مسئولان محترم اصفهان از این افراد جداست. دیروز خواندیم که پیکر ریچارد فرای را می‌خواهند در شیراز به خاک بسپارند و تا الان هم صدای اعتراضی از آن خطه کشور بلند نشده است؛ خب به هر حال اصفهانی‌ها به ویژگی‌هایی خاصی معروف هستند و خاک اصفهان هم دارایی آنهاست که سخت به دیگران می‌بخشند!
 
اشاره این روزنامه به برخی سخنان عوامانه در رابطه با خساست اصفهانی هاست که درج آن در یک روزنامه رسمی دور از ادب به نظر می رسد.


آخرین ویرایش: چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 05:54 ق.ظ


 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو