هجوم صهیونیست‌ها به سمت قبر یوسف پیامبر

نویسنده : محمد یکشنبه 31 فروردین 1393 01:50 ب.ظ  •    ارسال شده در: مطالب جالب

هجوم صهیونیست‌ها به سمت قبر یوسف پیامبر

صدها شهرک‌نشین صهیونیست صبح امروز یکشنبه با حمایت نظامیان این رژیم به سمت «قبر یوسف پیامبر علیه‌السلام» واقع در شهر نابلس هجوم بردند.

به گزارش خبرگزاری فارس، پایگاه خبری فلسطین الیوم با اعلام خبر هجوم شهرک‌نشینان افزود که ارتش رژیم صهیونیستی برای حمایت از آنان، محله‌های شرقی نابلس و اردوگاه «بلاطة» را بست.
 
شاهدان گفتند: شهرک نشینان صهیونیستی به استفاده از چندین اتوبوس خود را به قبر پیامبر رساندند و به مناسبت اعیاد عبری آیین دینی خود را به جای آوردند. در محوطه قبر پیامبر درگیری‌هایی بین جوانان فلسطینی و نیروهای اشغالگر روی داد که با شلیک گاز اشک آور از سوی ارتش رژیم صهیونیستی چندین نفر از این جوانان دچار حالت خفگی شدند.


آخرین ویرایش: - -

ضیافت همسر روحانی در کاخ سعد‌آباد

نویسنده : محمد یکشنبه 31 فروردین 1393 01:47 ب.ظ  •    ارسال شده در: گریه های ما مطالب جالب

ضیافت همسر روحانی در کاخ سعد‌آباد

تالار حافظیه کاخ سعدآباد شب گذشته محل برپایی جشن همسر رئیس جمهور برای همسران وزرا، سفرا و زنان دولت بود، مهمانی زنانه همراه با رقص و شوی لباس.

به گزارش فارس، جشن همسر رئیس جمهور دولت یازدهم برای بزرگداشت مقام زن شب گذشته در تالار حافظیه کاخ سعدآباد برگزار شد، مراسمی که خبر برپایی آن را پیش از این مولاوردی، معاون امور زنان رئیس جمهور وعده داده بود.
 
جشنی زنانه و اشرافی در فضای کاخ سعدآباد که فاصله طبقاتی زنان دولتمردان و مسئولان زن دولتی را به رخ عموم زنان جامعه می‌کشید. تمام زنانی که به این ضیافت دعوت شده بودند از پیش تعیین شده بودند و هیچ امکانی برای ورود افراد عادی نبود.
 
با ورود هر میهمان، تشریفات او را تا محل تحویل لوازم شخصی، لباس‌ها، تلفن همراه و دوربین عکاسی همراهی می‌کرد و جای هر فردی از پیش مشخص شده بود.
 
این جشن بزرگداشت مقام زن که با بی حجاب شدن میهمانان آن بیشتر شبیه یک دور همی زنانه شده بود از بخش‌های مختلفی غیر از دولت نیز میهمانانی داشت، فعالان امور زنان، بازیگر، کارگردان و نویسنده زن.
 
رقص لزگی 6 دختر، کنسرت موسیقی زنان و برگزاری شوی لباس زنان بخشی از ویژه برنامه‌های این ضیافت بود.
 
اما برپایی مراسمی به بهانه ولادت بانوی مکرمه اسلام حضرت فاطمه (س) حرمت‌ها و اقتضائاتی دارد که می‌توان آن را در فضایی بی تکلف و خارج از محیط اشرافی یک کاخ آن را برگزار کرد.
 
از سوی دیگر اگر قرار است جشنی برای ولادت حضرت زهرا (س) از سوی دولتمردان با حضور خدمتگزاران عرصه زنان برگزار شود بهتر است که در محیطی که عموم زنان جامعه امکان حضور در آن را داشته باشند برپا شود تا شادی برای روز زن ، انحصاری نشود.


آخرین ویرایش: یکشنبه 31 فروردین 1393 01:50 ب.ظ

فایل صوتی اعتراف عراقچی به عدم پذیرش حق غنی سازی و اذعان به اشتباه روحانی درباره حق غنی سازی

نویسنده : محمد پنجشنبه 28 فروردین 1393 10:01 ب.ظ  •   


بخشی از متن فایل صوتی 56ثانیه ای:

عراقچی: 
از اول هم آمریکایی ها خدا وکیلی گفته بودند ما غنی سازی شما رو می پذیریم اما نه به عنوان حق . چون برای نزدیک ترین متحدین مان هم نپذیرفته ایم!

سوال:
اگر آمریکا حق غنی سازی را نمی پذیرد پس نامه رئیس جمهور به رهبری بلوف بوده است؟

عراقچی:
ببینید بین خود ماها حتی رئیس جمهور کلمه حق و شناسایی حق و... یک خورده قرقاطی شده ...
اینکه اگه آقای رئیس جمهور توی نامه اش نوشته حق ما را به رسمیت شناخته اند، ایشون اشتباه کرده اند!


پی نوشت: ____________________________

قابل ذکر است آقای ناصر نوبری سفیر سابق ایران در شوروی در یک مناظره در اصفهان با افشای نقل قولی از آقای عراقچی در قم که ادعا می نمود فایل صوتی آن را نیز دارد گفت:«آقای عراقچی فرموده اند که آقای روحانی هم در نامه خود به رهبری اشتباه کرده اند.» 

این اشتباه را قبل از آقای روحانی وزیر خارجه ما آقای ظریف کردند که مصاحیه فرمودند و گفتند که ما حق غنی سازی را در دوجای این توافق نامه بدست آورده ایم.(+++)
آخرین ویرایش: - -

سفر حقوق بشری نویسندگان آلمانی به ایران

نویسنده : محمد پنجشنبه 28 فروردین 1393 07:46 ق.ظ  •   

سفر حقوق بشری نویسندگان آلمانی به ایران

 هیأتی ۱۷ نفره متشکل از نویسندگان و روزنامه‌نگاران احزاب آلمانی وارد ایران شد.

به گزارش فارس، هیأتی 17 نفره فرهنگی متشکل از نویسندگان و روزنامه‌نگاران آلمانی وارد ایران شدند.
 
بر اساس این گزارش، افراد این هیأت عموما از نویسندگان و روزنامه‌نگاران احزاب چپ آلمانی هستند که وارد تهران شده‌اند. این گروه معروف به «دوستداران صبح برلین» هستند و با شعار حمایت از حقوق بشر فعالیت می‌کنند.
 
این هیأت با برخی روزنامه‌نگاران و چهره‌های مساله دار که عضو کانون منحله نویسندگان هستند برنامه دیدار دارند.
 
بر اساس این گزارش برخی نویسندگانی که قرار است با این هیات دیدار داشته باشند از جمله افرادی هستند که در حوزه نشر بارها اعلام کرده اند که با اصل ممیزی مخالف هستند و برخی آثار یکی از این نویسندگان به جهت مسایل اخلاقی اجازه انتشار پیدا نکرده است. 


آخرین ویرایش: - -

بابا!کمدی چاپلین هم مفاهیم انسانی داشت

نویسنده : محمد پنجشنبه 28 فروردین 1393 07:32 ق.ظ  •   

بابا!کمدی چاپلین هم مفاهیم انسانی داشت

مهدی فقیه درخصوص علت حضور کمرنگ خود در تلویزیون گفت: فیلمنامه برای من خیلی مهم است و اینکه باید در هر ژانری کار کنم در حالی که فقط افتادیم روی دور کمدی؛ بابا کمدی چارلی چاپلین هم مفاهیم انسانی داشت!

به گزارش ایسنا، این بازیگر پیشکسوت با اشاره به اینکه بیشتر کارهای او در حوزه دفاع مقدس بوده است، گفت: ما باید در هر ژانری کار کنیم و بیشتر از همه چیز مفاهیم انسانی را به مخاطب القاء کنیم. اگر حیطه‌ی اسلام را ببینیم، متوجه می‌شویم که چقدر مسائل انسانی داریم که می‌توانیم به مردم خودمان نشان دهیم، ولی متأسفانه به سراغشان نمی‌رویم و فقط روی دور کمدی افتاده‌ایم.
 
او ادامه داد: در فیلم‌ها و سریال‌هایمان باید به مقولات انسانی و دینی بپردازیم؛ اینکه برای مثال دختر رسول‌الله دست بر روی دختر یتیم کشیدند را باید نشان دهیم، آن وقت چارلی چاپلین بود که آن را بسیار عالی نشان داد و در جهان هم ماندگار شد. متأسفانه ما این مفاهیم را داریم ولی استفاده نمی‌کنیم.
 
فقیه با بیان اینکه مفاهیم انسانی را در ژانرهای اجتماعی و حتی خیلی از ژانرهای دیگر می‌توانیم استفاده کنیم، گفت: قرآن کتاب روز است. مگر فقط داستان انبیاست؛ اینگونه نیست، قرآن مسائل روز است، چقدر می‌توانیم از قرآن داستان‌های خوبی بیرون بکشیم، اما افتاده‌ایم روی یکسری کارهای تاریخی و از این دست؛ البته مخالف نیستم و یکی دو سریال مثل «مریم مقدس»، «ملک سلیمان» خوب بودند. اما وقتی سریال‌های دیگر را نگاه می‌کنی، می‌بینی که ضعیف هستند.
 
این بازیگر همچنین معتقد است: تلویزیون بر روی مسائل اجتماعی کار نکرده است.
 
فقیه در پایان با بیان اینکه کار جدیدی برای تلویزیون ندارد، از پرداخت نشدن دستمزدش در سریال «روح‌الله» گله‌مند شد و گفت: این سریال پخش شد و حدود یک سال هم از پخش آن می‌گذرد اما دستمزدمان را هنوز نپرداخته‌اند. به اسم حضرت امام کاری را می‌کنند و وجهش را نمی‌دهند!


آخرین ویرایش: - -

هشدار بسیج دانشجویی امیرکبیر به افراطی ها

نویسنده : محمد پنجشنبه 28 فروردین 1393 07:29 ق.ظ  •   

هشدار بسیج دانشجویی امیرکبیر به افراطی ها

گروه سیاسی- رجانیوز: پیرو اغتشاش اقلیت افراطی در برنامه سخنرانی دکتر سعید جلیلی در دانشگاه امیرکبیر، بسیج دانشجویی این دانشگاه با صدور بیانیه ای ضمن تشریح اتفاقات روز دوشنبه 25 فروردین این دانشگاه، نامه ای خطاب به شورای نظارت بر شورای دانشجویی دانشگاه امیرکبیر نوشت که متن کامل آن را از نظر می گذارنید:

 

 باسمه تعالی

با سلام خدمت هیئت نظارت بر شورای دانشجویی؛
 
همانطور که مستحضر هستید، بسیج دانشجویی به مناسبت 20 فروردین روز ملی فناوری هسته ای، اقدام به برگزاری برنامه ای تحت عنوان جشن هسته ای در تاریخ 25 فروردین نمود.
 
این برنامه که با هدف بزرگداشت دستاوردهای هسته ای، تقدیر از تلاش دانشمندان و دانشگاهیان و همچنین تجلیل از مقام شامخ شهدای هسته ای و خانواده های معظم آنها با سخنرانی دکتر سعید جلیلی (عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی)، سخنرانی دکتر فریدون عباسی (رئیس سابق سازمان انرژی اتمی ایران) و تقدیر از فعالین هسته ای انجام گرفت، با حاشیه هایی در انتهای سالن آمفی تئاتر همراه بود.
 
متأسفانه افراد معدودی از ابتدای برنامه و قبل از قرائت قرآن کریم، شروع به متشنج کردن فضا نموده و با سردادن شعارهایی که غالبا ساختارشکنانه و در حمایت از سران فتنه (بعنوان قانون گریزانی که هنوز هم بر طبل همراهی با دشمنان می کوبند) بود، نشان دادند که نه تنها حاضر نیستند سخنان مدعوین این برنامه را بشنوند بلکه تمایل ندارند که دیگران نیز این سخنان را بشنوند.
 
 
جالب اینجاست این افراد شناخته شده و ثابت که در بسیاری از برنامه های برگزار شده، فارغ از توجه به مهمان دعوت شده ،چه دکتر کواکبیان باشد یا دکتر حداد عادل و یا دکتر فریدون عباسی؛ کاری جز اغتشاش، جلب توجه و برهم زدن نظم جلسه ندارند، حتی این بار حاضر به شنیدن مطالب سخنرانان برنامه نیز نشده و از همان ابتدا قصد منحرف کردن برنامه به سمت مسائل سیاسی را داشتند .
 
این عده معلوم الحال نه تنها در میان صحبت دو سخنران اصلی برنامه، فضای سالن را ملتهب و متشنج نمودند بلکه احترام خانواده شهدایی را که در برنامه حضور داشتند نیز نگه نداشته و با کمال وقاحت در اثنای سخنرانی پدر شهید احمدی روشن (بعنوان یکی از میهمانان برنامه) به ایجاد آشوب و بی نظمی پرداختند.
 
 
اگرچه دانشجویانی که برای تقدیر و تجلیل از فعالین هسته ای و دستاوردهای آنان حضور داشتند به بهترین نحو و با تلاش در آرام کردن فضای سالن، حربه این هنجار شکنان را خنثی نمودند؛ اما در این میان چند نکته حائز اهمیت است که بیان میکنیم:
 
1. چرا باید عده ای شناخته شده و قانون شکن که حیاتشان را در هوچی گری و اغتشاش می بینند و تعدادشان از بیست نفر هم تجاوز نمی کند به خودشان اجازه دهند در یک برنامه قانونی ایجاد بی نظمی کنند؟! آیا برخورد با این خاطیان که با این کارشان آبروی آزادی بیان را بردند و نشان دادند که از هیچ منطق و قانونی تبعیت نمی کنند، وظیفه حراست و انتظامات دانشگاه نیست؟!
 
2. تا کی بسیج دانشجویی که همواره تبعیت از قوانین و مقررات دانشگاه را سرلوحه فعالیت ها و برنامه های خود قرار داده است، باید در مقابل اهمال کاری و سستی مسئولین امر، با سعه صدر برخورد کرده، و از حق خود برای برقراری نظم برنامه هایش و برخورد با این خاطیان ، محروم بماند؟! آیا قوانین دانشگاه درباره ی این عده ی معلوم الحال -که میتوان به راحتی از اعمال خلاف عُرف دانشجوییشان آنها را شناسایی کرد- اجرا نخواهد شد؟! آیا قانون تنها برای کسانی اعمال میشود که به آن احترام میگذارند و دانشگاه اراده برخورد با این خاطیان را ندارد؟!
 
3. تا کی باید این عده ی افراطی که حد و مرزی قانونی و اخلاقی نیز برای خود متصور نیستند نه تنها فضای علمی دانشگاه را به سمت تشنج و آشوب و مسائل پوچ سوق دهند بلکه عرصه را جهت فعالیت سیاسی سالم و مفید برای جامعه دانشگاهی تنگ کنند؟!
 
 
4. در پایان خواستار آنیم که رئیس هیئت نظارت بر شورای دانشجویی و اعضای محترم آن هیئت، بعنوان مرجع رسیدگی به این مسئله و موارد مشابه آن، اقدامات و رسیدگی های لازم را انجام داده و قاطعانه و محکم با این خاطیان برخورد نماید در غیراینصورت بسیج دانشجویی اعلام می دارد همانگونه که از نظارت دانشگاه جهت ایجاد نظم در برنامه های خود بهره ای نمی برد، برای برگزاری برنامه های خود، هیچ مسئولیتی را در قبال دانشگاه نمی پذیرد و تمامی قوانین و مقررات برنامه هایش (از جمله ورود افراد، انتظامات سالن و ...) را به صلاحدید خود اجرا خواهد نمود.
 
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر
 
فروردین 1393
 
 
اخبار مرتبط:
 
 
 
 


آخرین ویرایش: - -

درمان انواع ناتوانایی های جنسی با عسل طبیعی

نویسنده : محمد دوشنبه 25 فروردین 1393 01:44 ب.ظ  •   

درمان انواع ناتوانایی های جنسی با عسل طبیعی
 
تاریخ : دوشنبه بیست و ششم مهر 1389

امام کاظم (ع) می فرماید خوردن عسل شفای هر دردی است . کسی که آب پشتش (نطفه) متغیر شود یعنی کم و غیرعادی شود شیر و عسل برای او سودمند است.

عسل غذایی است مقوی ، نیرو بخش ، محرک قوه باه و در درمان انواع ناتوانی های جنسی تاثیر بسزایی دارد چه به تنهایی مصرف شود و یا همراه با سایر غذاهای داروی مورد استفاده قرار گیرد و از این نظر خواص آن بر همگان روشن است و لازم است به چند مورد آن اشاره گردد :

درمان انواع ناتوانی های جنسی با عسل

روشهای درمان

الف-در درمان انواع ناتوانی های جنسی (کندی و سستی نعوظ وغیرو) عسل و زنجبیل مؤثر واقع می شود . مصرف زنجبیل برای هر وعده 5 گرم (یک قاشق چای خوری) است.

ب-مقداری نخود را در آب خیس کرده و به صورت خام تناول نمایید و آب خیسانده آن را با عسل مخلوط نموده و بنوشید و چند روز متوالی ادامه بدهید جهت درمان ناتوانی جنسی مؤثر است.

ج-مصرف پودر ریشه بابونه با عسل زیاد محرک قوه باه است.

د-مغز گردو را کوبیده و با عسل مخلوط نموده و میل نمایید جهت تقویت قوای جنسی بسیار مؤثر است به علاوه برای تقویت اعصاب و فربه نمودن بدن هم بسیار نافع می باشد.

ه-خوردن آب هویج مخلوط با عسل مقوی باه وبرای تحریک کردن کبد و روده ها مؤثر است.

و-کسانی که مبتلا به ضعف قدرت تناسلی ، سرعت انزال و یا عدم نعوظ هستند اگر به مقدار 2 جو مومیایی را در 40 گرم عسل حل کرده ومیل نمایند و سه روز ادامه دهند  به حد اعلا از این بابت تقویت خواهند شد.

مومیایی دارویی است کمیاب و ذیقیمت ودر مداوا سریع الاثر . بهترین نوع مومیایی آن است که از کوههای استان فارس بدست می آید هم خوراکی است وهم به صورت ضماد بکار می رود.

افراد مسن که به ضعف قدرت باه مبتلا هستند روغن زیتون عتیق را با عسل از هر کدام 75 گرم مخلوط نموده سه روز بخورند یا یک قاشق چای خوری پودر تخم شلغم را با عسل روزی سه بار میل نمایند.

درمان خستگی جنسی با عسل

خوردن یک لیوان شربت آب لیمو با عسل پس از هر آمیزش جنسی بسیار مؤثر واقع می شود و مقداری از انرژی از دست رفته را جبران می نمایند. آب لیمو باید خالص و تازه باشد . چه بهتر که در خانه لیمو ترش تازه آماده باشد زن و مرد هر یک ، نیمه ای از یک لیمو ترش را در یک لیوان آب بچکانند و با عسل  بیامیزند و سپس بنوشند.

 درمان سستی کمر با عسل

روشهای درمان

الف-روزی یک زرده تخم مرغ را با یک قاشق غذا خوری عسل مخلوط نموده و در لیوان آن قدر به هم بزنید تا مانند خمیر شود آن را صبح ناشتا میل نمایید.

ب-تخم مرغ و خرما را در روغن زیتون سرخ کرده و عسل به آن افزوده شود و میل نمایید.

ج-حلوای نرم که از عسل و آرد گندم و زعفران تهیه شود بسیار نافع است.

د-عود صلیب(احمد و محمود) دو دانه که تقریبأ به وزن 40 گرم باشد بجوشانید و پس از صاف کردن با 250 گرم عسل مخلوط کرده روزی یک قاشق غذا خوری صبح ناشتا وشب قبل از خواب میل نمایید ، آن بسیار مفید خواهد بود.

جهت ازدیاد نطفه عسل مصرف کنید

حضرت علی (ع) می فرماید شیر و عسل مواد حیاتی را در نطفه تقویت می کند آنان که از نعمت فرزند محرومند سزاوار است از شیر و عسل آمیخته به هم بنوشند.

خوردن آب پیاز با عسل  به نسبت 1 به 2 در وقت خواب یک داروی ساده و بی نظیر در ازدیاد نطفه است.
آخرین ویرایش: دوشنبه 25 فروردین 1393 01:45 ب.ظ

نگرانی پیامبر درباره بچه‌های دوره آخرالزمان از دست پدر و مادرهایشان !

نویسنده : محمد یکشنبه 24 فروردین 1393 11:25 ق.ظ  •   

نگرانی پیامبر درباره بچه‌های دوره آخرالزمان از دست پدر و مادرهایشان !

نگرانی پیامبر درباره بچه‌های دوره آخرالزمان ...

نگرانی پیامبر درباره بچه‌های دوره آخرالزمان از دست پدر و مادرهایشان !

آیت الله مظاهری گفت: «پدر و مادرها درباره جوانان بی تفاوتند. اینقدر که به فکر دختر هستند در جهیزیه و در انتخاب شوهر و شوهری که بیکار نباشد و کار داشته باشد؛ اما یک دهم به فکر دین بچه‌ها نیستند.»

آیت الله حسین مظاهری در آخرین جلسه درس اخلاق خود درباره شیعه واقعی گفت: «ما باید راجع به دین، دانا باشیم. جهلِ در دین، ما را نابود می‌کند و ما را جهنّمی می‌کند و ما باید عالم به دین باشیم. گفتم دین مقدس اسلام، دین تشیّع ترکیبی از سه چیز است و آن احکام، اخلاق و اعتقادات است. شیعه واقعی کسی است که اعتقادات تشیّعش محکم باشد و از نظر اخلاقی هم مهذّب باشد و از نظر احکام نیز دانا باشد به رساله مرجع تقلیدش. احکام، اخلاق، اعتقادات. لذا اگر بخواهیم یک شیعه واقعی باشیم، باید از نظر اعتقادات محکم، ریشه‌دار و از نظر شعار نیز شعارهای تشیع و از نظر عمل، متابعت از اهل‌ بیت(س) داشته باشیم. خانه ما به تشیع بخورد. زن و بچه ما به حجاب زهرا بخورند. افعال و کردار و گفتار و رفتار ما مطابق میل ائمّۀ طاهرین(س)باشد و آنگاه یک شیعه واقعی می‌شویم.»

آیت الله مظاهری درباره چگونگی محکم شدن اعتقادات توضیح داد: «اگر بخواهیم چنین باشد، باید چه کنیم؟! مقدم بر همه چیز علم است. ما اگر بخواهیم اعتقادات خود را محکم کنیم، باید عالم باشیم. باید استاد دیده باشیم، باید کتاب‌های تشیع را فراوان خوانده باشیم، بالاخره به قول قرآن باید شجره طیبه تشیع، در عمق جان ما ریشه دوانده باشد. حال این درخت با ریشه کفایت نمی‌کند، درخت ولو ریشه‌اش هزار متری زمین هم باشد، اما شاخه نداشته باشد، معلوم است که این درخت میوه نخواهد داد. اعتقادات باید شاخه‌دار و میوه‌دار باشد و شاخه‌های تشیع، عمل است. اعمال ما به اهل‌بیت(ع)بخورد.

دانستن احکام کار مشکلی است. اگر احکام ندانیم، در خرافات می‌افتیم و یک شیعه حسابی نمی‌شویم. باید احکام بدانیم، باید رساله مرجع تقلید مانند مومی در درست ما باشد و علاوه بر این باید از نظر اعتقادات محکم باشد. معمولاً اعتقادات ما آباء و اجدادی و تقلیدی است. ما اعتقاداتمان باید ریشه‌دار باشد و مواظب باشیم که اگر ریشه نداشت، ناگهان با یک شبهه درخت را می‌خشکانیم. چه بسیار دیدیم که با یک شبهه از یک شیطان انسی، دین و تشیّع او سست شد. حتی بنا کرد اینطرف و آن طرف هم بگوید اظهار بی ارادتی به امام حسین و عزاداری‌ها را.»

وی درباره تغییر رفتار فرزندان و مراقبت نکردن پدر و مادرها گفت: «پدر و مادر، جوانشان را به دانشگاه فرستادند برای اینکه یک افتخار برای ایران و برای پدر و مادر شود و ناگهان با چند شبهه از یک آدم نادان و بی‌ادب، روی عمق جان این تأثیر گذاشت و تشیع پدر و مادری زیر سوال رفت و حتی بنا کرد در مجالس خودی یک حرف‌های مزخرفی بزند. الان چنین شده است و من و امثال من خیلی از این اوضاع می‌ترسیم.

... ولی دبیرستان‌های ما کوتاهی می‌کنند و دانشگاه‌های ما کوتاهی می‌کنند در حالی که می‌دانید دبیرستان‌ها و دانشگاه‌ها مربوط به نظام و حکومت اسلامی و مربوط به جمهوری اسلامی است و این جمهوری اسلامی یعنی شجره طیبه قرآن، یعنی تشیع. پس این تشیع باید پایه‌دار باشد. پدر و مادرها هم بی‌تفاوتند. اینقدر که به فکر دختر هستند در جهیزیه و در انتخاب شوهر و شوهری که بیکار نباشد و کار داشته باشد؛ اما یک دهم به فکر دین بچه‌ها نیستند.

پیغمبر اکرم رد می‌شدند و بچه‌ها بازی می‌کردند و پیغمبر اکرم یک نگاه حسرت آمیزی به بچه‌ها کردند و رو کردند به امت و فرمودند وای به بچه‌های دوره آخرالزمان از دست پدر و مادرهایشان. گفتند یا رسول الله! پدر و مادرشان کافرند و این بچه‌ها در اثر کفر پدر و مادر کافر می‌شوند؟! فرمود: نه، مسلمان هستند و به فکر دنیای بچه‌هایشان هستند اما به فکر آخرت بچه‌هایشان نیستند. الان معمولاً کسانی که بتوانند، کارهای خوب راجع به بچه‌ها دارند. مدرسه غیرانتفاعی می‌گذارند برای اینکه این بچه از نظر علمی و کلاس پایه دار باشد و این خوب است و سر زدن خانم به مدرسه خیلی خوب است. مواظبت پدر که بچه کارهایش را در شب بکند و یک دفعه العیاذبالله کارهایش نماند و این خیلی خوب است و مرتب و منظم و این طرف و آن طرف را می‌گردد تا بالاخره بچه‌اش در دانشگاه قبول شود و وقتی بچه قبول شد، جشن بگیرد و خوشحالی کند و اینها خوب است. مواظبت از بچه که ناگهان اخراجی نشود و وقتی لیسانس را گرفت، التماس و سفارش به بچه که فوق لیسانس بگیرد و بعد هم دکترا و اگر بتواند تخصص و اینها خوب است اما یک چیز خیلی بد است و این است که هرچه به فکر دنیای این دختر و پسر هستیم، از آخرت این پسر و دختر غفلت کرده‌ایم.»آخرین ویرایش: - -

قبر محمد روحانی فرزند حسن روحانی ، عکس

نویسنده : محمد یکشنبه 24 فروردین 1393 11:21 ق.ظ  •   

قبر محمد روحانی فرزند حسن روحانی ، عکس

rohani pesar قبر محمد روحانی فرزند حسن روحانی ، عکس

قبر محمد روحانی فرزند حسن روحانی ، عکس

محمد روحانی پسر حسن روحانی که حدود بیست سال پیش در سن جوانی درگذشت، جزو نخستین کسانی است که در مجموعه مرقد امام خمینی دفن شده است .

محمد روحانی در فروردین ۱۳۷۶ درگذشت. قبر فرزند رئیس جمهور منتخب در ایوان جنوبی صحن شهدا (حیاط مشرِف به متروی بهشت زهرا) و در کنار مزار برخی جانبازان شهید از جمله سردار سید محمد صنیع‌خانی (مسؤول ساخت مرقد امام) قرار دارد. قبر دختر شیخ قدرت علیخانی نیز در همین ایوان است.آخرین ویرایش: - -

تدبیر برای امید ذر مردم ذر دولت تدبیر امید

نویسنده : محمد یکشنبه 24 فروردین 1393 07:44 ق.ظ  •   

بزک‌های روزنامه دولت برای شیطانی که آدم نمی‌شود

کمتر از دو ماه پس از هشدار رهبر معظم انقلاب در جمع مردم آذربایجان مبنی بر بزک کردن چهره جنایتکار آمریکا توسط برخی داخلی‌ها، روزنامه دولتی ایران گفت‌وگوی تفصیلی با سخنگوی فارسی‌زبان وزارت امور خارجه آمریکا را در صفحه اول خود منتشر کرد.به گزارش رجانیوز، این روزنامه در صفحه اول روز شنبه 23 فروردین 1393 با انتشار عکس آلن ایر، به نقل از وی نوشت: «تیرماه با ایران به توافق می‌رسیم.» نکته جالب آن که به فاصله چند ساعت بعد، سخنگوی فارسی‌زبان وزارت خارجه آمریکا با انتشار مطلبی در صفحه فیس‌بوک خود، با تکذیب تیتر روزنامه ایران نوشت: «تیترش درست نیست. من هیچ‌وقت نگفتم که تیرماه با ایران به توافق می‌رسیم.»!

این اقدام در حالی صورت گرفته است که رفتارهای کینه‌توزانه آمریکا در قبال ایران طی ماه‌های گذشته و به ویژه بعد از توافق ژنو روند صعودی گرفته و مشخص نیست روزنامه ایران با چه هدفی بخشی از صفحه اول روزنامه خود را به گفت‌وگو با آلن ایر آن هم با یک تیتر تحریف شده اختصاص داده است؟از طرف دیگر توجه به برخی از محورهای اظهارات تحقیرآمیز آلن ایر در گفت‌وگو با روزنامه دولتی ایران نشان می‌دهد، تا چه حد این اقدام روزنامه ایران، ناشیانه، ذلت‌آمیز و مغایر با امنیت ملی است. به عنوان مثال سخنگوی فارسی‌زبان وزارت خارجه آمریکا در بخشی از این گفت‌وگو ضمن تاکید بر عدم حق غنی‌سازی ایران در گام نهایی مذاکرات، به تایید اظهارات محمود سریع‌القلم درباره جمع‌کردن سیاست خارجی از کف خیابان پرداخته و می‌گوید: «تعجب‌آور نیست اگر وارد جزئیات مذاکرات نمی‌شوم، چون رسانه‌ای نمی‌شود مذاکره کرد (یا به قول یک سیاستمدار ایرانی، مسئله هسته‌ای کف خیابان حل نمی‌شود). همان طور که قبلا عرض شد، اعتقاد راسخ ما این است که هیچ کشور، از جمله ایران، طبق ان.پی.تی. به اصطلاح حق غنی‌سازی ندارد.»

آلن ایر در پایان نیز آب پاکی را بر دست خوش‌بینان به مذاکرات با آمریکا ریخته و تاکید می‌کند حتی اگر مسئله هسته‌ای حل شود مشکلات اساسی بین ایران و آمریکا سر جایش باقی می‌ماند: «ریشه‌کن کردن ریشه‌های عمیق این اختلافات فیمابین، کار آسانی نیست. حتی اگر این مسئله هسته‌ای حل شود، اختلاف جدی بین ایران و آمریکا سر جای خودش باقی می‌ماند.»

آخرین ویرایش: یکشنبه 24 فروردین 1393 07:45 ق.ظ

افزایش سرعت دانلود تا "500 درصد" به کمک IDM + دانلود

نویسنده : محمد یکشنبه 17 فروردین 1393 09:03 ب.ظ  •   

IDM 6.19 Build 6 ؛
Internet Download Manager یا به اختصار IDM نرم افزاری پیشرفته برای مدیریت و افزایش سرعت دانلود تا پنج برابر است.
به گزارش اورژانس IT باشگاه خبرنگاران،Internet Download Manager یا به اختصار IDM نرم افزاری پیشرفته برای مدیریت و افزایش سرعت دانلود است که با سیستم هوشمند خود مدیریت کردن فایل‌های دانلود را آسان‌تر می‌سازد، این برنامه با تکنولوژی جدید خود باعث سرعت بخشیدن به امر دانلود کردن فایل‌ها می‌شود و طبق گفته شرکت سازنده تا 5 برابر سریعتر از حالت معمولی می‌تواند دانلود کند.


قابلیت‌های کلیدی نرم افزار Internet Download Manager :

- افزایش سرعت دانلود تا 5 برابر توسط سیستم هوشمند تقسیم بندی پویا
- قابلیت Resume جهت قطع و ادامه دانلود در زمان دیگر بدون از دست داده اطلاعات دانلود شده
- پشتیبانی از تمامی مرورگرها و برنامه‌های رایج در بازار
- قابلیت خودکار چک کردن فایل‌ها توسط ضد ویروس‌ها
- قابلیت دانلود چندگانه فایل‌ها
- قابلیت زمان بندی پیشرفته برای مدیریت دانلودها.
- قابلیت Speed Limiter جهت محدود نمودن سرعت دانلود
- پشتیبانی از زبان‌ها مختلف از جمله زبان فارسی

برای دانلود IDM 6.19 Build 6 روی تصویر زیر كلیك كنیدانتهای پیام/

مطالب مرتبط :


آخرین ویرایش: - -

اقدام آمریکا در توقیف ساختمان تجاری ایرانی نوعی "تصرف عدوانی و غیرقانونی" است

نویسنده : محمد چهارشنبه 13 فروردین 1393 11:24 ب.ظ  •   

آصفری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

اقدام آمریکا در توقیف ساختمان تجاری ایرانی نوعی "تصرف عدوانی و غیرقانونی" است/ لزوم پیگیری توسط وزارت امور خارجه

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به توقیف ساختمان اداری ـ تجاری ایرانی در نیویورک از سوی آمریکا گفت: آمریکایی‌ها تا خوی زورگویی و زیاده‌خواهی خود را مهار نکنند و از اقدامات غیرقانونی دست برندارند نمی‌توانند نسبت به جلب اعتماد جوامع مختلف در جهان کاری از پیش برند.
"محمدحسن آصفری" عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران با اشاره به توقیف ساختمان اداری ـ تجاری ایرانی در نیویورک از سوی آمریکا گفت: این اقدامات آمریکا نوعی تصرف عدوانی و غیرقانونی است، این حرکات آمریکا باعث می‌شود ملت و دولت ایران در هیچ زمانی به آمریکایی‌ها اعتماد نکنند.
   
وی تاکید کرد: اقدامات این چنینی باعث افزایش بی‌اعتمادی ملت ایران به آمریکا می‌شود.

آصفری در ادامه بیان کرد: مطمئنا دستگاه‌های مربوطه باید اقدام صورت گرفته از سوی آمریکا را پیگیری کنند زیرا این مسئله تجاوز به اموال محسوب می شود و از طریق وزارت امور خارجه و دستگاه قضایی قابل پیگیری‌ است.  
 
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: آمریکایی‌ها تا خوی زورگویی و زیاده‌خواهی خود را مهار نکنند و از اقدامات غیرقانونی دست برندارند نمی‌توانند نسبت به جلب اعتماد جوامع مختلف در جهان کاری از پیش برند. 
  
وی در پایان خاطر نشان کرد: چنین اقدامی که در مورد تجار ایرانی مستقل از دولت صورت گرفته خلاف حقوق ملت‌ها و ضوابط بین‌الملل است.   

گفتنی است؛ به گزارش نیویورک دیلی‌نیوز شرکت‌های ایرانی مستقر در برج اداری "میدتاون" نیویورک در پی صدور حکمی از قاضی دادگاهی در ناحیه منهتن این شهر مجبور به تخلیه این ساختمان (با قیمتی بیش از 500 میلیون دلار) و واگذاری آن به نهادهای فدرال آمریکا برای پرداخت غرامت به تعدادی از شاکیان که در دادگاه مدعی شده بودند از "اقدامات تروریستی ایران شامل حملات یازده سپتامبر" آسیب دیده‌اند‌، شدند.

در حکم صادره از سوی کاترین فارست قاضی فدرال ناحیه منهتن آمده است که این شرکت‌ها بایستی ساختمان را تحویل دهند زیرا (این شرکت‌ها) به‌عنوان پیشخوان و جلودار دولت ایران عمل کرده در نتیجه طبق قوانین فدرال جزئی از دولت ایران هستند.

انتهای پیام/   
مطالب مرتبط :


برچسب ها: اقدام آمریکا در توقیف ساختمان تجاری ایرانی نوعی "تصرف عدوانی و غیرقانونی" است ،
آخرین ویرایش: - -

دختر ۱۵ساله سعودی قهرمان جهاد نکاح! + عکس

نویسنده : محمد چهارشنبه 13 فروردین 1393 11:24 ب.ظ  •   

دوشیزگی خودم را فدای اسلام کردم!
عایشه می‌گوید من دختری باکره بودم اما به محض ورود به جهاد نکاح توسط چندین نفر دوشیزگی خودم را فدای اسلام کردم! و در این مدت مشکل رزمندگان زیادی را حل کردم و اکثر مجاهدانی که با من جهاد داشتند از الجزایر، اتیوپی، چچن و مغرب بودند، هم‌اکنون هم حامله هستم ...
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران؛ این دختر عربستانی که سه ماه پیش به سوریه سفر کرده بود، پس از بازگشت به عربستان و اعطای عنوان قهرمانی جهاد نکاح توسط مفتی های عربستان گفت که کسب این موفقیت را مدیون انرژی بالا و زحمات شبانه روزی و تلاش و همت والای رزمندگان اسلام است عایشه می گوید من برای تقرّب به خداوند، این جهاد را انجام دادم و از خداوند می خواهم که این جهاد را از من قبول بفرماید. 

دختر ۱۵ساله قهرمان جهادنکاح+عکس
 
عایشه می‌گوید من دختری باکره بودم اما به محض ورود به جهاد نکاح توسط چندین نفر دوشیزگی خودم را فدای اسلام کردم! و در این مدت مشکل رزمندگان زیادی را حل کردم و اکثر مجاهدانی که با من جهاد داشتند از الجزایر، اتیوپی، چچن و مغرب بودند، هم اکنون هم حامله هستم و من می دانم که این فرزند در آینده یکی از مجاهدان بزرگ راه اسلام خواهد شد!
منبع: مشرق
انتهای پیام/برچسب ها: جهاد نکاح ، زنا ، وهابیت ، مفتی سعودی ، حرام زادگی ،
آخرین ویرایش: - -

ثبت‌نام یارانه نقدی" از 20 فروردین + جزئیات نحوه ثبت نام

نویسنده : محمد دوشنبه 11 فروردین 1393 10:00 ق.ظ  •   

سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام کرد

آغاز "ثبت‌نام یارانه نقدی" از 20 فروردین + جزئیات نحوه ثبت نام

سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در اطلاعیه‌ای از مردم خواست از ۲۰ تا آخر فروردین ۹۳ نسبت به ثبت‌نام و تقاضای دریافت یارانه مرحله دوم اقدام کنند.
به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران؛ زمان ثبت نام متقاضیان دریافت یارانه نقدی از 20 تا آخر فرودین 93 اعلام شد. 
 
ثبت نام از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی در سال 93 به طور همزمان از 20 فروردین ماه جاری در سراسر کشور و از طریق سایت رفاهی آغاز می‌شود. 
 
بنابر اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، ثبت نام از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها «صفر» است از صبح روز 20 فروردین ماه جاری، به طور همزمان در سراسر کشور و از طریق شبکه اینترنتی به نشانی www.refahi.ir و یا از طریق مراکز کمیته امداد، بهزیستی، دفاتر پستی، استانداری ها و فرمانداری‌ها انجام می‌شود. 
 
همچنین سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها «یک» است نیز باید در روز دوم ثبت نام یعنی 21 فروردین ماه جاری اقدام به نام نویسی در سایت رفاهی کنند. 
 
سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی به ترتیب در روزهای بعد با عدد سمت راست شماره کارت ملی «دو» در روز 22 فروردین، عدد «سه» در روز 23 فروردین، عدد «چهار» در روز 24 فروردین، عدد «پنج» در روز 25 فروردین، عدد «شش» در روز 26 فروردین، عدد «هفت» در روز 27 فروردین، عدد «هشت» در روز 28 فروردین و در نهایت عدد «9» در روز 29 فروردین ماه جاری انجام خواهد شد. 
 
همچنین روزهای 30 و 31 فروردین ماه جاری به ثبت نام از سرپرستان خانوارهای متقاضی یارانه نقدی تعلق دارد که در طی 10 روز قبل به هر دلیل موفق به ثبت نام نشده‌اند. 
 
یادآور می شود ثبت نام از هر نقطه کشور با ورود به سایت www.refahi.ir امکانپذیر خواهد بود و افرادی که در روستاها و مناطقی زندگی می کنند که دسترسی به اینترنت ندارند نیز می توانند به دفاتر خدمات پست و پیشخوان دولت و همچنین شوراهای اسلامی محلی و فرمانداریها، بخشداریها و استانداریها و مراکز کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی مراجعه کنند. 
 
انتهای پیام/
مطالب مرتبط :


آخرین ویرایش: دوشنبه 11 فروردین 1393 10:03 ق.ظ

قانون ازدواج همجنس گراها در انگلیس از امشب اجرا می شود

نویسنده : محمد شنبه 9 فروردین 1393 09:43 ق.ظ  •   


قانون ازدواج همجنس گراها که در مجلس انگلیس و با حمایت نخست وزیر و سران احزاب کارگر و لیبرال دموکرات تصویب شد، از امشب اجرا می شود.
 با این که قانون بحث انگیز ازدواج همجنس گراها در انگلیس تصویب شده است، صدای کاتولیک که نماینده کلیسای کاتولیک به شمار می رود، اعلام کرد احساس واقعی مردم درباره مفهوم ازدواج، مغایر با این قانون است و دولت نمی تواند مفهوم ازدواج را معین کند. 

به گزارش بی بی سی، بسیاری از گروه های دینی، با این قانون مخالفند. 
از سال 2005 میلادی در انگلیس و ولز، زندگی مشترک همجنس گراها، رسمی شد اما همجنس گراها معتقد بودند حقوقشان کاملا با ازدواج افراد غیرهمجنس، مساوی نیست. 
شبکه 5 رادیویی بی بی سی در نظرسنجی از مردم دریافت که شمار قابل توجهی از مردم، به ویژه افراد میانسال و کهنسال، کماکان با ازدواج همجنس گراها مخالفند و دعوت به شرکت در این گونه مراسم را رد خواهند کرد. در این نظرسنجی، 59 درصد گفته اند افرادی که این گونه مراسم را رد کنند، نباید مورد شماتت قرار گیرند. 

مجلس عوام بریتانیا، در خرداد پارسال، با 366 رأی مثبت در برابر 161 رأی منفی لایحه ازدواج همجنس گراها را تصویب کردو بدین ترتیب، ازدواج همجنس گراها در انگلیس و ولز رأی قانونی شد. اگرچه افراد، سازمان ها و چندین نماینده جناح محافظه کار انگلیس علیه این لایحه صحبت کردند.

انتهای پیام/
برچسب ها: 


برچسب ها: قانون ، ازدواج ، همجنس گرا ، بین الملل ، انگلیس ،
آخرین ویرایش: شنبه 9 فروردین 1393 09:45 ق.ظ


تعداد کل صفحات ( 2 ) 1 2
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic